Dom ProduktyCieplarniane Ekrany cieplne

SUN06 Plastikowy ekran termiczny

SUN06 Plastikowy ekran termiczny

  • SUN06 Plastikowy ekran termiczny
SUN06 Plastikowy ekran termiczny
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: EON/HESLY
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: SUN06
Kontakt
Szczegółowy opis produktu

Ekrany cienią cieplarnianych są wykorzystywane do ochrony wszystkich uprawy szklarniowe uprawiane. System cieniowania cieplarnianych jest wykonana z aluminium i 4mm szerokich taśm z tworzywa sztucznego połączonych z silnym przędzy. Specjalne aluminiowe i plastikowe przezroczyste paski dać lepszą wydajność transmisji i odbicia. Gwarantuje to niską temperaturę w ciągu dnia, jak również znaczne oszczędności energii oraz utrzymuje temperaturę upraw zbliżoną do temperatury otoczenia w ciągu nocy. Wynik jest lepszy klimat w szklarni przy minimalnym ryzyku powstawania rosy na liściach, zmniejszając problemy chorób i obniżenie kosztów energii.

Dzianej struktury z tworzywa sztucznego odcień oczek siatki umożliwia wystarczające pary wodnej przechodzi przez, zapobiegając kondensacji krople, tworząc w dolnej części ekranu. Elastyczna struktura pozwala również na ekranie ma być złożony do bardzo małych wiązkę w położeniu otwartym, umożliwiając maksymalną przepuszczalność światła.

Plastikowe odcień oczek siatki jest w środku ekranu dla wszystkich typów szklarni i materiałów cieplarnianych pokrycia. Jest on używany do instalacji napowietrznych, a także przesuwne zawieszone.

Specjalnie dziane siatki z tworzywa sztucznego jest produktem wysoce odporny na promieniowanie UV o doskonałych właściwościach antystatycznych, ekran pozostanie czysty i skuteczny przez wiele lat. Zastosowane stabilizatory UV są odporne na działanie wszystkich powszechnie stosowanych substancji chemicznych stosowanych w szklarniach.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen GSP Greenhouse Spare Parts Co.,Ltd
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty